Ona, Podróże

Przygoda, przygoda każdej chwili szkoda

 

Długo nas tu nie było, ale to tylko dlatego, że świetnie się bawiliśmy.

Kocham słońce i upały, niestety w naszym kraju zbyt często się to nie zdarza, a nawet jeśli, to nie trwa długo. Z każdym kolejnym rokiem mam wrażenie, że zima znika zupełnie, a lato zmienia się w porę deszczową. W związku z tym, kiedy tylko mogę, najchętniej uciekam nad morze, najlepiej Śródziemne. Niestety, teraz to niemożliwe, ale całe szczęście nasza piękna polska wiosna (lato?) mi to rekompensuje. No, może plac zabaw czy podwórko wokół domu, to nie to samo co morze i 30 stopni, ale przynajmniej nie musimy siedzieć w domu i próbować się nie zanudzić na śmierć.

Dzięki cudownej, ostatnio, pogodzie, zaczęliśmy sezon spacerowo-wycieczkowy, zaopatrzyliśmy się w piaskownicę i masę zabawek na podwórko i świetnie się bawiliśmy. Dzieci mają niesamowitą radochę z siedzenia całymi dniami na zewnątrz, a właściwie to zachowują się jakbym ich nigdy na dwór nie brała… ja za to cieszę się, że ubieranie ich nie zajmuje mi już godziny i możemy po prostu założyć buty i wyjść z domu.

Oczywiście, jest też druga strona medalu. Ładna pogoda i spędzanie czasu na zewnątrz generuje duże zaległości w praniu, sprzątaniu, gotowaniu i pisaniu na blogu. Dlatego koniec odpoczynku i wracamy do żywych. Dzisiaj uraczę was zdjęciami, które są autentycznymi dowodami na to, jak super spędziliśmy ten czas. Enjoy!

park bródnowski

urle, liwiec

 

IMG_3835

IMG_3830

IMG_3841

IMG_3862

IMG_3865

IMG_3868

IMG_3870

IMG_3848

IMG_3963

IMG_4036

IMG_4040

Poprzedni post Następny post

Podobne posty