Pierwszy raz?

Witaj na blogu Geek Matka, najlepszym blogu dla rodziców, którzy łączą i świadome rodzicielstwo z dystansem i dużą dawką luzu. Usiądź wygodnie i rozgość się u nas, ale zanim to zrobisz, przeczytaj poniższy przewodnik po naszej stronie.

Piszę „nas”, ponieważ bloga prowadzimy poniekąd razem, ja i mój mąż, chociaż on udziela się niezwykle rzadko. Więcej na temat naszej rodziny przeczytasz TUTAJ.

 

Geek Matka jest miejscem w sieci, które powstało z miłości do dzieci. Mimo to, nie będzie tu 100% tematów rodzicielskich. Ten blog ma być jak nasze życie, życie rodzica, które nie ogranicza się do ciągłego myślenia o dzieciach. Znajdziesz tu tematy dotyczące dzieci i ciąży, ale też edukacji, podróży… zresztą spójrz na kategorie poniżej:

Mówię Wam!

Tu piszę bardzo ogólnie, o tym na co aktualnie mam ochotę. Znajdziesz tu teksty o relacjach, seksie, polityce, kulturze i wielu innych. To w tej kategorii poznasz moje zdanie na wiele różnych tematów.

Edukacja

Ta kategoria kręci się wokół mojego zawodu nauczyciela, moich obserwacji odnośnie edukacji i rozwoju dzieci. W prosty sposób próbuję przekazać swoją wiedzę i opinię o nauce. To najmądrzejsza kategoria na blogu.

Dzieci

Tutaj znajdziesz wszystko co się tyczy dzieci i ciąży, a także gadżetów, które ułatwiają mi życie przy dwójce maluchów.

Podróże

Nasze doświadczenia, spostrzeżenia i rady na temat podróżowania.

Ona i On

Tutaj przefiltrujecie posty, klikając w kategorię Ona znajdziecie posty pisane przeze mnie, a w drugiej posty pisane przez Niego.

 

No to skoro już wszystko wiesz, to zostawiam tu jeszcze kontakt do nas