Mówię Wam!, Ona

Jak zadowolić mężczyznę?

Stereotyp „mężczyźni myślą tylko o jednym” jest jakąś powtarzaną z pokolenia na pokolenie legendą, która nijak się ma do rzeczywistości. Ja zdradzę wam czego tak na prawdę pragną faceci!

Jakiś czas temu pokazałam wam 7 kroków do bycia dobrą żoną. Mam nadzieję, że wdrożyłyście już zmiany i wasi mężczyźni są zachwyceni i pod niebiosa wychwalają swoje kobiety. Niestety, tamte porady pomogą wam być jedynie dobrymi żonami, a jak osiągnąć perfekcję? Jeszcze bardziej i mocniej poświęcać się i starać dla swojego lubego. Dzisiaj przedstawiam część drugą porad dla perfekcyjnych żon i partnerek*.

Dodatkowo, na koniec mam dla was zadanie. W poprzednim wpisie pisałam wam jak te „rady” mają się do rzeczywistości. Dzisiaj to wy napiszcie w komentarzu jak to wygląda u was. Czy jesteście bardzo daleko od osiągnięcia perfekcji, a może już dawno ją osiągnęłyście?

Aby zostać perfekcyjną kobietą i zadowolić swojego mężczyznę:

 

1. Wysłuchaj go.

Być może masz wiele ważnych rzeczy, o których chcesz mu opowiedzieć, ale moment jego przyjścia nie jest właściwy. Niech mówi pierwszy – pamiętaj, jego tematy konwersacji są ważniejsze niż twoje.

 

2. Spraw, by ten wieczór był tylko dla niego.

Nigdy nie narzekaj, gdy wróci do domu późno lub wychodzi na kolację lub w inne miejsce bez ciebie. Spróbuj zrozumieć, że żyje w świecie napięć i stresu.

 

3. Spraw, by dom był miejscem spokoju i porządku, gdzie twój mąż będzie mógł odświeżyć ciało i umysł.

Nie witaj go narzekaniem i problemami.

 

4. Spraw, by było mu wygodnie.

Zaproponuj, by się oparł na wygodnym fotelu lub by położył się w sypialni. Przygotuj mu coś chłodnego lub ciepłego do picia. Ułóż dla niego poduszki i zaproponuj, że zdejmiesz mu buty. Mów cichym, kojącym i miłym głosem.

 

5. Nie kwestionuj tego, co robi, nie podważaj jego sądów.

Pamiętaj, to on jest panem domu i zawsze czyni swoją wolę sprawiedliwie i rozmyślnie. Nie masz prawa tego kwestionować.

 

I na koniec pamiętaj:

6. Dobra żona zawsze zna swoje miejsce.

 

 

*za „Poradnik dobrej żony z 1955 roku”

zdjęcie: AK Rockefeller

Poprzedni post Następny post

Podobne posty