Dzieci, Ona

Bagaż podręczny dla dwulatka

Poszukiwania bagażu podręcznego trwają! Torba, plecak czy walizka na kółkach? Ciągle nie mogę się zdecydować co będzie lepsze dla małego dziecka.

 

Już niedługo lecimy na wakacje. W końcu! Nie mogę się doczekać i już myślami jestem na słonecznej plaży albo zajadam świeże owoce morza. Ale zanim tam dotrzemy czeka mnie jedna z niewątpliwie gorszych przyjemności, czyli pakowanie. Kiedyś wydawało mi się, że pakowanie jest ciężkie i męczące i trudno mi było wybrać najpotrzebniejsze rzeczy, bo wydawało mi się, że absolutnie wszystko przyda mi się na wyjeździe. Cóż, do minimalizmu w posiadaniu rzeczy jeszcze mi daleko, chociaż pracuję nad tym.

Jaka ja byłam naiwna! Nie miałam pojęcia co mówię narzekając na pakowanie wyłącznie SIEBIE. Teraz stoję przed wyzwaniem spakowania siebie i dwójki małych dzieci i myślę sobie, że pakowanie wyłącznie siebie samej było banalne. Jest to nasz pierwszy lot z dziećmi, więc doświadczenie w tej kwestii mam zerowe i ogarniam wszystko krok po kroku oraz próbuję całą podróż zaplanować tak, żeby uniknąć stresu. W związku z tym, kombinuję jak i z czym zabrać się na pokład samolotu. Dużym ułatwieniem okazał się fakt, iż Olczysław może wziąć swój bagaż podręczny. Planuję jej wpakować picie, kocyki i jakieś zabawki do jej… No właśnie, plecaka? Walizki? Nie mam pojęcia co się bierze takiemu maluchowi na lotnisko.

Ostatecznie uznałam, że plecak jest najlepszym wyjściem. I chociaż ciągle kusi mnie malutka walizeczka na kółkach, boję się, że przez nią skończę taszcząc wózek, swoją torbę, i walizkę pod pachą. Dlatego pewnie ostatecznie z niej zrezygnujemy, ale póki co, znalazła się na mojej liście typów bagaży podręcznych dla dwulatki.

Od razu odrzuciłam mikroskopijne plecaczki przeznaczone dla dzieci dwuletnich, bo zwyczajnie poza maskotką nic mi tam nie wejdzie. I wyszła mi taka lista najfajniejszych modeli:

 

plecaki

 

1. Elodie Details – MINI Apple of My Eye

2. Done by Deer – Contour

3. Lilliputiens – Pies Jef

4. Skip Hop – Zoo Pack Panda

5. Skip Hop – walizka na kółkach Żyrafa

6. Janod – plecak T-Rex

7. Moulin Roty – Wilk

8. Skip Hop – Forget me Not

9. LittleLife – ActiveGrip Biedronka

 

 

Poprzedni post Następny post

Podobne posty